O szpitalu

Szpital i przychodnia Orthos to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w Komorowicach k.Wrocławia.

Gwarantujemy naszym pacjentom najwyższy standard leczenia, diagnostyki i rehabilitacji. W oddziałach szpitalnych i poradniach specjalistycznych pracują wysokiej klasy specjaliści. Nasz szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, komfortowymi salami chorych oraz doskonale wyposażonym oddziałem rehabilitacji.

Wykonujemy zabiegi z zakresu: ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i onkologicznej, ginekologii, laryngologii i neurochirurgii.

Świadczymy porady z zakresu chirurgii urazowo-ortopedycznej, leczenia bólu, neurochirurgii, geriatrii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, medycyny sportowej, fizjoterapii ambulatoryjnej, preluksacji, chirurgii plastycznej i otolaryngologii.

W szpitalu działamy zgodnie z normami ISO 9001:2015 i europejskiego standardu EN 15 224 potwierdzających najwyższą jakość świadczonych przez nas usług medycznych.

UWAGA:

Pacjentów posiadających skierowanie do szpitala na leczenie operacyjne  – ortopedyczne i laryngologiczne w ramach NFZ zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 603 447 745 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00