Wyróżnienia dla naszych Oddziałowych

Z dumą dzielimy się z Wami wyjątkowymi wyróżnieniami, które trafiły w ręce naszych Oddziałowych – Krystyny Borodycz i Marioli Skowrońskiej.
„Bene Meritus”, czyli odznaczenie „Słusznie zasłużony” przyznawane jest przez Dolnośląską Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu pielęgniarkom i położnym szczególnie zasłużonym dla swych zawodów, które są członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu, a które swoją postawą zawodową, społeczną, etyczną i profesjonalizmem stanowiły i stanowią przykład dla innych pracowników.

Krystyna Borodycz – Oddziałowa i Koordynatorka Bloku Operacyjnego to profesjonalistka w każdym calu, która każdy aspekt działalności naszego bloku operacyjnego ma pod kontrolą. Blok operacyjny to zdecydowanie jej królestwo, którym rządzi silną ręką, bo tutaj nie ma miejsca na pomyłki, problemy logistyczne, sprzętowe czy jakiekolwiek inne. Wszystko musi być perfekcyjnie. Pani Krysia wraz ze swoim Zespołem dba o to, aby blok pracował sprawnie, koordynuje pracę sztabu specjalistów, dba o komfort zespołów operacyjnych i przygotowanie sal do zabiegów. Wulkan energii, którego nie sposób zatrzymać.

Mariola Skowrońska – Oddziałowa w naszym szpitalu to kobieta anioł. Kto zna Mariolę ten wie, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze przygotowana, uśmiechnięta, empatyczna, służącą wiedzą, doświadczeniem, dobrą radą i wsparciem. Zaufanie, którym obdarzają ją Pacjenci jest ogromne i wcale nas to nie dziwi, ponieważ Mariola wprowadza poczucie spokoju, opanowania i przyjemną atmosferę wszędzie tam, gdzie się pojawi. To osoba, która zostawiła serce w Orthosie i mówimy to z pełną odpowiedzialnością. Nasza Oddziałowa stworzyła też fantastyczny Zespół, którego każda placówka może nam pozazdrościć. Z jej wiedzy i doświadczenia czerpią wszyscy, którzy mają styczność z naszymi oddziałami szpitalnymi. Nasz skarb i wielka duma.

Szpital to nie mury i sprzęt. To przede wszystkim ludzie. Na pierwszym miejscu nasi Pacjenci i Personel. Dzisiejsze wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że nie tylko my możemy być dumni z Zespołu, który u nas pracuje, ale cała społeczność pielęgniarek Dolnego Śląska może brać przykład z naszych niezwykłych specjalistek. Cieszymy się i bardzo gratulujemy tych zaszczytnych wyróżnień Naszym Oddziałowym. Dziękujemy za ich ciężką pracę i serce, które zostawiają każdego dnia w Orthosie. Jesteście niesamowite!