Chirurgia plastyczna – o czym warto pamiętać?

Chirurgia plastyczna potrafi spełnić marzenia o pięknej twarzy i o idealnym ciele. Podnosi standard życia oraz niweluje mankamenty, które niekiedy potrafią być wyjątkowo trudne do zaakceptowania i mogą stać na drodze do pełnej samoakceptacji. W pewnych przypadkach interwencja chirurga plastycznego wynika ze wskazań medycznych i potrafi uratować życie.

Niezależnie czy motywacją do poddania się zabiegowi jest chęć dopasowania się do kanonów piękna, próba zatrzymania czasu, czy względy medyczne. Efekty zazwyczaj zmieniają wiele.

Z całą pewnością dodają pewności siebie i odwagi, w końcu zdrowe, zadbane i atrakcyjne ciało to najlepsza wizytówka. Właśnie dlatego popyt na usługi chirurgów plastycznych nieustannie rośnie. Pacjentami są nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Warto zadać sobie pytanie, dlaczego nie poprawić swojego wyglądu, jeśli nam przeszkadza? Dawniej operacje plastyczne trzymano w tajemnicy, obecnie mówi się o nich coraz bardziej otwarcie.
Decyzja o zabiegu

Decyzja o poddaniu się operacji plastycznej jest wyjątkowo trudna. W końcu chodzi o nasz wygląd, który ulegnie zmianie, oraz o zainwestowane pieniądze i czas. Co więcej, oddajemy nasze zdrowie w ręce chirurga, dlatego ważne jest znalezienie specjalisty, któremu w pełni ufamy oraz placówki, która spełnia najwyższe standardy. Należy mieć świadomość istnienia ryzyka, czyli możliwości wystąpienia powikłań, jednak zdarza się to wyjątkowo rzadko.

Najbardziej pomocna w podjęciu decyzji jest rozmowa z lekarzem. W jej czasie omawiane są wszelkie szczegóły i jest to niezwykle ważny moment w całym procesie. Doktor musi dokładnie zrozumieć pragnienia i oczekiwania pacjenta, aby ustalić na ile realne i możliwe są one do spełnienia. Celem każdej operacji jest zadowolenie i satysfakcja pacjenta, jednak na pierwszym miejscu zawsze stawia się zdrowie i bezpieczeństwo.

Chirurgia plastyczna w Orthos

W Orthos rozumiemy, że operacja może wiązać się z pewnym stresem i niepewnością. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się dobrze. Każdemu z nich zostaje przydzielony opiekun, który od początku do końca pobytu w szpitalu dba o komfort i samopoczucie.

Specjaliści z pełnym zaangażowaniem dobierają każdy zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pracują na technologicznie zaawansowanych i sprawdzonych preparatach oraz na sprzęcie najwyższej jakości. To wszystko dla wspaniałych efektów i pełnego bezpieczeństwa.

Dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej – dodających urody, opóźniających procesy starzenia oraz modelujących sylwetkę np. lifting twarzy i szyi, korekcja powiek dolnych i górnych, liposukcja, plastyka brzucha, korekcja nosa, korekcja uszu, powiększanie piersi, redukcja piersi i wiele innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej, masz pytania dotyczące chirurgii plastycznej w naszym szpitalu – zapraszamy do kontaktu tel. 71 73 58 700.