Zapraszamy na konsultacje online

Szanowni Państwo,

W związku z zaleceniami dotyczącymi unikania kontaktów osobistych w czasie zagrożenia zarażeniem koronawirusem uruchomiliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z konsultacji online u wybranych lekarzy. Podczas konsultacji online możecie omówić z lekarzami stan swojego zdrowia, uzyskać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie. Lekarz może również przeprowadzić zdalne badanie ortopedyczne i przeanalizować wyniki badań obrazowych tj. MRI, TK i RTG .

Na konsultację online możecie umówić się kontaktując się z naszą Rejestracją w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku, pod nr tel. 71 73 58 700

Jak wygląda konsultacja online krok po kroku?

Aby skontaktować się z wybranym lekarzem wybierz specjalistę z poniższej listy lub jeśli nie wiesz do kogo udać się ze swoim problemem zdrowotnym – po prostu zadzwoń do nas, a my wskażemy odpowiedniego lekarza, który będzie to Twojej dyspozycji w wybranym terminie. Obecnie konsultacje przeprowadzają:

dr hab. n. med. Bogusław Sadlik – ortopeda
dr n. med. Mirosław Kulej – ortopeda
lek. Piotr Sankowski – ortopeda
dr n. med. Andrzej Marek Puźniak – ortopeda
dr n. med. Adam Kuźmiński – chirurg
dr Krzysztof Chmielak – neurochirurg
lek. Piotr Fudalej – ortopeda
lek. Mateusz Patkowski – ortopeda
lek. Paweł Graczyk – ortopeda

lek. Anna Nowak – internista, geriatra
dr n. med. Wojciech Wacławowicz – chirurg plastyk

  1. Skontaktuj się z naszą Rejestracją w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku, pod nr tel. 71 73 58 700
  2. Nasze Rejestratorki zaproponują konsultację online u wybranego specjalisty oraz wstępnie zarezerwują Państwu wybrany termin kontaktu z lekarzem.
  3. Drogą mailową otrzymają Państwo informacje potwierdzające konsultację online wraz ze szczegółami transakcji płatniczej za umówioną wizytę i Kartą Informacyjną.
  4. Potwierdzeniem rejestracji konsultacji online jest uiszczenie płatności za nią za pośrednictwem przelewu online, przesłanie potwierdzenia realizacji przelewu a także wypełnionej Karty Informacyjnej na adres ktomczyk@orthos.pl.
  5. Po wykonaniu powyższych czynności otrzymują Państwo wiadomość z linkiem aktywacyjnym za pośrednictwem którego, o wyznaczonej godzinie konsultacji mogą Państwo połączyć się z lekarzem.
  6. Podczas konsultacji lekarz przeprowadza wywiad medyczny, konsultuje niepokojące objawy, wskazuje zalecenia, do których powinien stosować się pacjent, a także w miarę konieczności wystawia e-Receptę lub zaleca dalszą diagnostykę (np. dodatkowe badania). Lekarz może również przeprowadzić zdalne badanie ortopedyczne i przeanalizować wyniki badań obrazowych tj. MRI, TK i RTG .

Regulamin świadczenia usług za pośrednictwem systemów teleinformatycznych oraz systemów łączności dostępny jest tutaj: Regulamin online

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest tutaj: RODO_online.docx