Startuje II. Wirtualny Bieg Mikołajkowy Fundacji Bio Ortho Sport & Szpitala Orthos

Jak tam Wasza biegowa forma? W tym roku św. Mikołaj w ramach naszego II. Wirtualnego Biegu Mikołajkowego sprawdzi Waszą kondycję  i zamieni biegowe kilometry na złotówki dla Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”! Biegniecie z nami?


Zasady są proste:
1. W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych, jeśli ci wyrażą na to zgodę.

2. Bieg odbywa się w formule wirtualnej. Każdy zawodnik realizuje swój bieg indywidualnie, w terminie wyznaczonym przez Organizatora.
3. Do 23.59 6.12.2021 należy wypełnić formularz Zgłoszenia dostępny tutaj: https://form.typeform.com/to/Jz4AL6Qy
4. Zawodnicy pokonują swój dystans indywidualnie, w miejscu dogodnym dla siebie, w dniach od 4.12.2021 do 6.12.2021 od godz. 00:01 do 23:59. Uwaga! Do klasyfikacji liczy się tylko 1 bieg na najdłuższym dystansie!
5. Minimalny dystans jaki musi przebiec zawodnik to 3 km, w średnim tempie w przedziale od 4 min./km do 7 min/km.
6. Do godz. 12:00 7.12.2021 na adres marketing@orthos.pl zgłoszony zawodnik musi przesłać pobrane dane wyniku z aplikacji bądź zegarka (np. print screen). Powinny one zawierać zapis dystansu oraz średniego tempa biegu wraz z imieniem i nazwiskiem zawodnika.
7. Koniecznym elementem zaliczenia udziału w biegu jest wysłanie zdjęcia w czapce św. Mikołaja uczestnika, które będzie stanowiło potwierdzenie i element promocji akcji w mediach społecznościowych szpitala Orthos oraz fundacji Bio Ortho Sport pod poniższymi linkami:
https://www.facebook.com/SzpitalWielospecjalistycznyOrthos
https://www.facebook.com/bioorthosport
www.instagram.com/szpital_orthos
8. Za każdy przebiegnięty kilometr organizator przekazuje na rzecz Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra” 1 zł.
9. Dla zawodnika i zawodniczki, którzy przebiegną największą liczbę kilometrów, a także dla 3 wyłonionych w drodze losowania zawodników Organizatorzy przewidują upominki.
10. Regulamin biegu dostępny jest tutaj:  Regulamin_II_Bieg_Mikolajkowy.pdf (orthos.pl)