Z ogromnym smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr n. med. Artura Krawczyka – wybitnego ortopedy i traumatologa narządu ruchu, który związany był zawodowo m.in. z naszym szpitalem.

 

Dr n. med. Artur Krawczyk wieloletnie doświadczenie chirurgiczne zdobył w Katedrze i Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie następnie pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki. Przez wiele lat był też Sekretarzem oraz Prezesem Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnania, zwłaszcza kiedy odchodzi ktoś bliski naszemu sercu, przyjaciel, kolega, osoba, która zawsze była, a jej obecność traktowaliśmy jako pewnik. Tak jest właśnie z pożegnaniem dr n. med. Artura Krawczyka – człowieka, którego znaliśmy, ceniliśmy, z którym pracowaliśmy wspólnie i który był obecny wśród nas nie tylko jako członek naszego Zespołu. Każdego dnia widzieliśmy jego wielkie serce, zaangażowanie, pasję, gotowość niesienia pomocy i wsparcia wszystkich w potrzebie.

Dziękujemy to zawsze za mało, ale to wszystko co możemy dziś powiedzieć i mówimy to z głębi serca składając najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym dr Artura Krawczyka. Za zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zarząd i Pracownicy

Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos w Komorowicach

oraz

Przychodni Orthos we Wrocławiu