Artroskopia diagnostyczno-lecznicza i artroskopowa naprawa łąkotki teraz taniej

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią czas na wiosenne porządki zdrowotne. I chociaż na zewnątrz temperatury rosną to w naszym cenniku usług medycznych pojawiły się nowe, niższe ceny. 

Wiemy, że wiosna to czas intensywnych treningów i powrotu do formy po nieco spokojniejszych zimowych miesiącach. Niestety – to też czas, kiedy wielu z nas przypomina sobie o niezaleczonych kontuzjach, urazach, a ból po kilku pierwszych treningach staje się na tyle uciążliwy, że poszukujemy porady specjalisty. Liczy się czas i kompleksowa opieka. Jednymi z najczęstszych problemów ortopedycznych, z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci są schorzenia w obrębie kolan. Często wymagają one wykonania artroskopii diagnostyczno-leczniczej, której następstwem bywa artroskopowa naprawa łąkotki.

Od marca w naszym cenniku zabiegi artroskopii diagnostyczno-leczniczej kolana są o 7% tańsze niż wcześniej, a ich cena wynosi od 5400 zł. O 11% zmniejszyła się też cena artroskopowej naprawy łąkotki, która wynosi obecnie 5800 zł + koszty implantu.

Dodatkowo, przypominamy, że w naszym szpitalu ceny zabiegów mogą być rozkładane na raty w ramach systemu Medi Raty. Wstępną kalkulację at można zrealizować poprzez formularz:

https://www.mediraty.pl/formularz/index.php?klinikain=4171

lub uzyskać dodatkowe informacje kontaktując się z naszymi opiekunkami pacjenta:

Agnieszka Sobel tel. 530 838 087

Ewelina Paciorkowska tel. 668 600 805

Elżbieta Zimmermann tel. 661 760 329